Kontaktpersoner HEI fotball 2018

 

Oversikt over alle trenere og lagledere i HEI Fotball

Liste over trenere og lagledere (pdf)

 

Sportslig utvalg

Administrativ leder
Joachim Hillbo
joachim.hillbo@meny.no
908 22 360

Sportslig leder
Sverre Sveen
sveen76@hotmail.com
402 23 545

Sportslig damer
John Egil Rønhaug
john.egil.rohnhaug@sf-nett.no
404 12 741

Materialforvalter
Ronny Larsen
ronny.larsen@betonmast.no
932 36 603

Økonomiansvarlig
Tore Salvesen
ts.salvesen@gmail.com
959 27 199

Annleggsleder gress
Jan Ferstad
janfers@online.no
907 45 352

Anleggsleder kunstgress
Jens Petter Grini
jens.grini@isola.no
909 66 115

Medlem
Stian Svendby
stian.svendby@caverion.com
901 51 511

Medlem
Kai Aurbekkholen
kai.aurbekkholen@mediateam.no
920 33 222

Annet

Kioskansvarlig
Tor Ove Grønsberg
togronsb@gmail.com
971 07 724

Loddansvarlig
Silje Niemi
snniemi@gmail.com
936 73 022

17.mai ansvarlig
Hans Petter Eikedalen
hpeikedalen@gmail.com
984 65 579

Vaktmester (nøkler)
407 27 031

Utlån fotballrom
Booking via kontoret:
Send en mail til ida.sofie@hei-il.no for booking