Kontaktpersoner HEI fotball 2019

 

Sportslig utvalg

Administrativ leder Sportslig leder Sportslig medlem
Svend Ødegård Mats Tvedt Joachim Hillbo
svenoede@hotmail.com mats@hei-il.no joachim.hillbo@meny.no
932 61 946 480 95 910 908 22 360
Sportslig medlem Sportslig medlem Annleggsleder gress
Sverre Sveen Kai Aurbekkholen Jan Ferstad
sveen76@hotmail.com kai.aurbekkholen@mediateam.no janfers@online.no
402 23 545 920 33 222 907 45 352
Anleggsleder kunstgress Materialforvalter
Geir Pedersen Ronny Larsen
ronny.larsen@betonmast.no
932 36 603
Annet
Kioskansvarlig Loddansvarlig 17.mai ansvarlig
Svend Ødegaard Silje Niemi Hans Petter Eikedalen
svenoede@hotmail.com snniemi@gmail.com hpeikedalen@gmail.com
932 61 946 936 73 022 984 65 579
Vaktmester (nøkler) Utlån fotballrom
407 27 031 Booking via kontoret:
Send mail til kim@hei-il.no

 

Oversikt over alle trenere og lagledere i HEI Fotball

 

Liste over Støtteapparat per lag                FOTBALL pr. 1. Mars 2020
Gutter
Junior
Navn Mobil E-Post
Lagleder Trond Ingebretsen +4795796446 tronding@gmail.com
Hovedtrener Knut Stian Knutsen +4741356966 knutstians@hotmail.com
Assistenttrenere Joachim Hillbo +4790822360 joachim.hillbo@meny.no
Stian Karlsen +4795179511 stiakar2@frisurf.no
Dida Steiro +4791326566 dida_lfc@hotmail.com
G 2004/2005
Navn Mobil E-Post
Lagleder Line Kristiansen 98664998 linesk74@gmail.com
Hovedtrener Mats Tvedt 48095910 mats@hei-il.no
Assistenttrenere Thobias Nilsen 40077357 thobias.nilsen@yahoo.com
Lasse Hagen 95849616 lassehagen_3@hotmail.com
G 2006
Navn Mobil E-Post
Lagledere Håkon Nordby 4790959541 haakonn@yahoo.com
Per Olav Ytredal 4791194304 per@ytredal.no
Trenere Tor Olav stadskleiv 4790138893 konradsejer@hotmail.com
Geir Idar Holte 4791875626 holgei@hotmail.com
Terje Hansen 4791860606 terje@tema-ing.as
G 2007
Navn Mobil E-Post
Lagleder Håvard Låhne +4746471203 laahne@gmail.com
Trenere Mentor Berisha +4745278277 berisha_mentor@hotmail.com
Assistenttrenere Jim Warelius +4791103744 jim.warelius@lego.com
Hjelper Finn Erik Einarsen +4791791801 finn.erik.einarsen@gmail.com
G 2008
Navn Mobil E-Post
Lagleder Jarle Moen 4792424630 jarle.moen@gmail.com
Trenere Espen Sørensen 4795135007 espesoer@online.no
Ronny Thors 4797194405 ronnythors@live.no
G 2009
Navn Mobil E-Post
Lagleder Jeanette Larsen 4799457574 netti.larsen@sf-nett.no
Lene Haraldsen 4795163544 lene.haraldsen@t-fk.no
Lagleder/Trener Simen Debes 4791146463 simen.debes@gmail.com
Trener Steinar Meyer-Kristiansen 4799258760 smk@sf-nett.no
Trener Vetle Aaltvedt 4799436994 vaaltvedt@gmail.com
G/J  2010
Navn Mobil E-Post
Lagleder Henrik Wennerstrand 93665034 henrik.wennerstrand@gmail.com
Trenere Sverre Sveen 40223545 sveen76@hotmail.com
Stian Lande Iversen 98904409 stianlande@gmail.com
Costel Ionescu 40302460 costel.ionescu@vard.com
Anders Omholt 90057851 anders.omholt@yara.com
Dugnadsansvarlig Nicole Renner
G 2011
Navn Mobil E-Post
Lagleder Joakim Brandhaug Fjellstad 4795880893 joakimbf@gmail.com
Trenere Stephen Stiller
Thomas Andersson 4798111467 tho__and@hotmail.com
Petter Johannesen 4740605581 petterjoha87@gmail.com
G/J 8 2012
Navn Mobil E-Post
Lagleder Svend Ødegård +4793261946 svenoede@hotmail.com
Hovedtrenere Marius Solberg +4791643127 marius.solberg@yara.com
Bjørn Fischer
Assistenttrenere Pål Fuglset
Nils-Halvor Nymoen +4793461265 nizze13@gmail.com
Halvor Gjestland +4795254870 halvor.gjestland@gmail.com
Brian Rasmussen +4740540323 brasmussen1027@gmail.com
G/J 2013
Navn Mobil E-Post
Lagleder/Trener Michael Brodèn 45187576 michael.broden@porsgrunn.kommune.no
Trenere Grethe Lunde (Jenter) 40241800 grethesita@gmail.com
Magnus Nystad-Hansen 92219395 magnhan90@gmail.com
Stian Georgsen 99508111 stiangeorgsen@hotmail.com
Dugnadsansvarlig Jimmy Karlsen 48102731 Post@jimmykarlsen.no
G/J 2014
Navn Mobil E-Post
Lagleder/Trener Peter Asphaug Stordalen 4797794677 peter-szikszay@hotmail.com
Trenere Kristoffer Bratland Thygesen 4799524969 kristoffervt@gmail.com
Dugnadsansvarlig
G/J 2015
Navn Mobil E-Post
Lagleder/Trener Karl-Fredrik Velle 4741425526 karl.fredrik.velle@gmail.com
Trenere Bjørn Magnus Therkelsen 4746621097 magnustherkelsen_90@hotmail.com
Dugnadsansvarlig
JENTER
J 2003
Navn Mobil E-Post
Lagleder Robert Grønlund 4792015042 robert.krgn@gmail.com
Trenere Jan Åge Mikalsen 4790107454 neslakim9@gmail.com
Kai Aurbekkholen 4792033222 kai.aurbekkholen@gmail.com
Eirik Lunde 4793036384 eiriklunde74@gmail.com
J 2005
Navn Mobil E-Post
Lagleder Margrethe Romnes 4793466046 margrethe@romnes.net
Trenere Kai Aurbekkholen 4792033222 kai.aurbekkholen@gmail.com
Eirik Lunde 4793036384 eiriklunde74@gmail.com
J 2007
Navn Mobil E-Post
Lagleder Linda Brændsrud +4741218082 lindabrendsrud@gmail.com
Tone Lensebakken +4795211616 haugtone@hotmail.com
Trenere Knut Stian Knutsen +4741356966 knutstians@hotmail.com
Arne Johnsen +4790208037 svensgam@icloud.com
Hjelper Vibeke Lundsholt Bjerke +4741930636 vlbjerke@gmail.com
J 2008
Navn Mobil E-Post
Lagleder & trener Endre Gundersen 48843198 endreg@outlook.com
Trener Thobias Nilsen 40077357 Thobias.nilsen@yahoo.com
Foreldrekontakt Charlotte Dalen Haraldsen 91685612 charlotte@profilreklame.no
J 2009
Navn Mobil E-Post
Lagleder Tone Lensebakken 95211616 haugtone@hotmail.com
Trenere Marius Solberg 91643127 marius.solberg@yara.com
Robin Lassen Kaasa 46658785 robin.lassen.kaasa@gmail.com
Administrativ leder

Administrativ leder

Svend Ødegård

Økonomiansvarlig

Nicole Renner

Økonomiansvarlig

Halvor Nyen

Handlekurv
Du har ikke bestilt noe ennå!
Subtotal
kr0.00
Totalt
kr0.00
Fortsett å handle
0