« Se alle dugnader

Barne Cup

Kontakt: Svend Ødegård

BESKRIVELSE:

IL HEI Barnecup 24. April - 25. April
04/23/2021
Rigging Fredag
Start tid: 17:00
Slutt tid: 21:00
Dugnadsvakter Dugnad for utøver
#1: Alle registrert Jonathan Myhre
#2: Alle registrert
#3: Alle registrert Adeline Horten Solberg
#4: Alle registrert Ludvig Horten Solberg
#5: Alle registrert Maja Knutsdatter Pedersen
#6: Alle registrert Teodor Schybaj Antonsen
#7: Alle registrert Teodor
#8: Alle registrert Brage Lunde-Aaltvedt
04/24/2021
Lørdag Parkering 08:00-12:00
Start tid: 08:00
Slutt tid: 12:00
Dugnadsvakter Dugnad for utøver
#1: Alle registrert Vetle Wiik Olsen
#2: Alle registrert Jonathan Myhre
#3: Alle registrert Markus Debes
#4: Alle registrert Nicolai Johannessen Soininen
04/24/2021
Lørdag Parkering 12:00-16:00
Start tid: 12:00
Slutt tid: 16:00
Dugnadsvakter Dugnad for utøver
#1: Alle registrert Lukas Salihaj-Pettersen
#2: Alle registrert Milian Solstad Bergsli
#3: Alle registrert Ellinor Aas Olsen
#4: Alle registrert Trym Amlie
04/24/2021
Lørdag Morgen 08:00-13:00
Start tid: 08:00
Slutt tid: 13:00
Dugnadsvakter Dugnad for utøver
11 ledige:  
04/24/2021
Lørdag Formiddag 11:00-16:00
Start tid: 11:00
Slutt tid: 16:00
Dugnadsvakter Dugnad for utøver
8 ledige:  
04/24/2021
Lørdag Ettermiddag 13:00-18:00
Start tid: 13:00
Slutt tid: 18:00
Dugnadsvakter Dugnad for utøver
#1: Alle registrert Helene omholt
10 ledige:  
04/25/2021
Søndag Parkering 08:00-12:00
Start tid: 08:00
Slutt tid: 12:00
Dugnadsvakter Dugnad for utøver
#1: Alle registrert Markus Debes
#2: Alle registrert Brage Lunde-Aaltvedt
#3: Alle registrert Theodor eriksen
1 ledige:  
04/25/2021
Søndag Parkering 12:00-16:00
Start tid: 12:00
Slutt tid: 16:00
Dugnadsvakter Dugnad for utøver
#1: Alle registrert Fergus knutsen
#2: Alle registrert Trym Amlie
#3: Alle registrert Trym E-Syvertsen
#4: Alle registrert Benjamin Tveitan Weider
04/25/2021
Søndag Morgen 08:00-13:00
Start tid: 08:00
Slutt tid: 13:00
Dugnadsvakter Dugnad for utøver
11 ledige:  
04/25/2021
Søndag Formiddag 11:00-16:00
Start tid: 11:00
Slutt tid: 16:00
Dugnadsvakter Dugnad for utøver
#1: Alle registrert Vetle Wiik Olsen
#2: Alle registrert Helene omholt
#3: Alle registrert Kaja Karlsen
5 ledige:  
04/25/2021
Søndag Ettermiddag 13:00-18:00
Start tid: 13:00
Slutt tid: 18:00
Dugnadsvakter Dugnad for utøver
11 ledige:  
04/25/2021
Nedrigging og rydding
Start tid: 17:30
Slutt tid: 21:00
Dugnadsvakter Dugnad for utøver
#1: Alle registrert Tobias Andersson
#2: Alle registrert Ines Andersson
6 ledige: